Курс обміну Євро / Рубль у Черкасах на сьогодні
Купівля
89.0500
Продаж
91.7200
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1980 1.2040
GBP/USD 1.3650 1.3850
USD/RUB 74.8500 76.4900
EUR/RUB 89.0500 91.7200
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6100
Графік змін Курс обміну Євро / Рубль у Черкасах на сьогодні

Money 24 – обмін євро до рубля в Черкасах за вигідним курсом

Розглядаючи курс євро до рубля, можна помітити, що на обидві валюти існує постійно підвищений попит. Однак, з одного боку, у нас є світова грошова одиниця – євро, яка широко використовується державами для зберігання золотовалютних резервів. Також з її допомогою укладаються контракти на міжнародному рівні, встановлюються безмитні торгівельні відносини між країнами ЄС, зберігаються особисті накопичення. З іншого боку – російський рубль, не затребуваний на світовій арені. Але всередині країни попит все одно високий, тому що населення перевищує 140 мільйонів осіб.

курс рубля до євро

Ми рекомендуємо відслідковувати курси валют (євро до рубля) в Черкасах для різних цілей. Це потрібно, щоб вигідно торгувати на біржах, інвестувати в інші країни, співпрацювати з іноземними партнерами, подорожувати. Компанія Money 24 допоможе вам ознайомитися з особливостями котирування EUR/RUB, а також проведе обмін з мінімальними втратами на курсовій різниці.

Як формується курс рубля до євро в Черкасах

Є три важливі чинники, які впливають на курс рубля до євро:

  1. Сировинний ринок. Валюта РФ вважається сировинною, тому що в державі видобувається газ і нафта, а потім ці товари поставляються на експорт. Якщо на світовому ринку збільшуються ціни на ці категорії сировини, то й грошова одиниця зміцнюється.
  2. Спекуляції на FOREX. Трейдери завжди відстежують курс євро до рубля онлайн, щоб вибирати оптимальний час для спекуляцій і заробляти на цьому. Масштабні гравці, які працюють з великими сумами, можуть за допомогою купівлі та продажу EUR/RUB міняти вартість валют. Це діє тільки в короткостроковому періоді.
  3. Монетарна політика. Кожна країна прагне до економічного зростання, а для цього потрібно захищати національний грошовий знак від різких стрибків. Для цього Центральні банки проводять грошово-кредитну політику. Щоб стабілізувати курс, вони беруть участь у відкритих торгах, контролюють емісію грошової маси, змінюють процентні ставки по кредитах, ставлять обмеження на зовнішньоторговельні операції.

Аналізуючи євро і його курс до рубля, важливо дивитися на макроекономічні показники країн. Тут грають роль індикатори Російської Федерації, а також Німеччини, Італії і Франції – найбільших членів ЄС. На що варто звертати увагу в першу чергу? Валовий внутрішній продукт, поточний і прогнозований рівень інфляції, сальдо торгівельного балансу. Також варто дивитися на ділову активність населення, співвідношення зайнятих і безробітних, зовнішні боргові зобов’язання і збалансованість бюджету.

Вартість EUR і RUB змінюється кожного дня, адже на неї впливає багато зовнішніх чинників. Тому радимо відвідати сайт Money 24 Черкаси, щоб подивитися актуальний курс євро до рубля на сьогодні.

Курс євро до рубля та біржові спекуляції

Біржові торги вимагають ретельного аналізу, і один з найважливіших факторів – це вдалий вибір часу для спекуляцій. Щоб максимізувати прибуток, продаючи і купуючи котирування EUR/RUB, експерти радять торгувати в другій половині Азіатської або Європейської сесії. У цей період волатильність даного співвідношення зростає, тому що з’являються свіжі новини з економіки з ЄС і РФ. В інші моменти на графіку практично непомітно коливань, що дозволяє спекулювати з мінімальним ризиком.

У валютної пари євро до рубля курс має високу волатильність. Щоб прогнозувати стрибки з найбільшою точністю, рекомендується комбінувати фундаментальний і технічний аналіз. Торгівля виходить найбільш ефективною в довгостроковому або середньостроковому періоді.

Обмін євро до рубля за вигідним курсом – Money 24 Черкаси

курс євро до рубля

Заходьте на сайт Money 24 або завантажуйте наш мобільний додаток, щоб у будь-який момент подивитися, який курс рубля до євро сьогодні в Черкасах. Також звертайтеся до нас, щоб:

  • Оформити електронну заявку на обмін і зафіксувати курс;
  • Замовити міжнародний грошовий переказ;
  • Прорахувати курс євро до рубля на калькуляторі;
  • Проаналізувати динаміку EUR/RUB на графіку.

Ми пропонуємо вигідний обмін оптом і в роздріб, а для постійних клієнтів діють приємні знижки.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7