Курс обміну Рубль / Гривня у Черкасах на сьогодні
Купівля
0.3590
Продаж
0.3710
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
0.3600
Продаж
0.3700
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1990 1.2060
GBP/USD 1.3650 1.3850
USD/RUB 74.8500 76.4900
EUR/RUB 89.0500 91.7200
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6100
Графік змін Курс обміну Рубль / Гривня у Черкасах на сьогодні

Вигідний курс рубля в Черкасах і безпечний обмін в Money 24

Російська Федерація – найбільша країна на планеті, де населення вже перевалило за 140 мільйонів людей. Незважаючи на те, що російський рубль – виключно внутрішня валюта держави, яка не має популярності на міжнародній арені, на неї завжди існує високий попит за рахунок населення. Українцям варто дізнаватися курс рубля в Черкасах і заздалегідь міняти гроші, якщо планується поїздка по роботі або з особистими цілями в РФ. Також стежити за динамікою RUB рекомендується трейдерам, інвесторам і підприємцям.

Якщо вам хочеться вигідно обміняти гроші, залишивши мінімальну втрату на курсовій різниці, користуйтеся послугами відділення Money 24 в Черкасах. Ми гарантуємо найпривабливіші умови співпраці.

Курс рубля до гривні в Черкасах: причини стрибків

Курс рубля Черкаси
Всі фінансові аналітики сходяться на думці, що курс рубля до гривні в Черкасах залежить від п’яти головних чинників:

  1. Біржові спекуляції. На міжнародному ринку валют є великі та дрібні гравці. Перша категорія здатна вплинути на зміну цін на грошові одиниці, купуючи і продаючи котирування в великому обсязі. Друга категорія може тільки встигати заробляти на коливаннях, які з’явилися за рахунок великих гравців. Всі ці дії призводять до короткострокових стрибків вартості рубля.
  2. Ситуація на політичній арені. І Україна, і Російська Федерація мають нестабільне становище, так як між ними йде озброєно-політичний конфлікт. У зв’язку з цим на РФ накладаються санкції з боку західних країн. Це означає, що місцеві компанії не можуть користуватися рефінансуванням для погашення боргів. Як наслідок, внутрішній ринок страждає від нестачі інвалюти, а національні гроші девальвуються.
  3. Макроекономіка. Співвідношення RUB/UAH може змінюватися в ціні через економічні показники обох країн. До них відноситься обсяг ВВП, інфляція та прогнози, рівень безробіття, сальдо торгівельного балансу, зовнішні боргові зобов’язання, місцевий бюджет (його дефіцит або профіцит).
  4. Сировинний ринок. Російську Федерацію відносять до переліку найбільших експортерів корисних копалин – нафти і газу. При збільшенні обсягів міжнародних продажів і зростанні цін на дані категорії сировини російський рубль зміцнюється.
  5. Грошово-кредитна політика. Для підтримки економічного зростання Центральні банки роблять все для того, щоб зберігати стабільний валютний курс. Щоб запобігти коливанням, використовуються інструменти монетарної політики: участь у відкритих ринкових торгах, зниження або підвищення процентних ставок, контроль експортно-імпортних операцій та зовнішніх валютних транзакцій.

Російський рубль і біржовий трейдинг

Курс рубля до гривні Черкаси
В рамках проведення міжнародних транзакцій рубль не вважається затребуваною валютою. Але ось на ринку FOREX він дуже активно бере участь в угодах. За популярністю валюта виявилася на третьому місці, одразу після долара і євро. Найбільш часто в процесі торгів зустрічаються котирування російського рубля з USD, EUR, PLN і GBP.

На міжнародному ринку валют волатильність рубля визначається як висока. Трейдери тільки виграють від цього, адже це дозволяє отримувати максимум прибутку під час стрибків. Щоб спрогнозувати вдалий час для покупки і продажу валютних пар за участю RUB, потрібно користуватися і технічним, і фундаментальним аналізом. Також експерти рекомендують стежити за рухом вартості нафти, адже російський грошовий знак вважається сировинним.

Динаміка курсу рубля в Черкасах

Останні п’ять років були нестабільними для російської валюти. На тлі політичних та економічних змін курс змінювався досить часто. У 2015 році він коштував 0.46 гривень, але потім ціна почала поступово знижуватися і досягла значення 0.34 гривень в січні 2016 року. Потім ситуація знову почала налагоджуватися, курс пішов вгору. До січня 2018 року досяг свого піку – майже 0.5 гривень. Однак з того моменту знову стартувала негативна динаміка, яка триває досі. Курс рубля на сьогодні в Черкасах складає 0.37 гривень.

Money 24 – обмін RUB/UAH в Черкасах

Хочете міняти рублі вигідно і безпечно? Звертайтеся до відділення компанії Money 24 в Черкасах, а також не забувайте заходити на наш сайт. Тут ви можете:

  • залишити електронну заявку на обмін, зафіксувавши актуальний курс;
  • подивитися динаміку RUB/UAH та зробити прогнози на майбутній період;
  • використовувати калькулятор для прорахунку необхідної суми для обміну;
  • почитати новини, які здатні вплинути на валютний курс.

Якщо хочеться завжди бути в курсі актуальної інформації, завантажуйте мобільний додаток Money 24 на свій смартфон. Крім оптового та роздрібного обміну на вигідних умовах, ми допомагаємо проводити операції з криптовалютою, оформляти грошові перекази і міняти старі купюри на нові. Ставайте нашим постійним клієнтом й отримуйте приємні знижки на послуги.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7