1
Міжнародні перекази

Міжнародні перекази

Ми раді запропонувати вам найвигідніші умови для грошових переказів по світу. Все, що від вас вимагається, - оформити заявку на обмін, заповнивши поля форми і дочекатися дзвінка нашого оператора, який розповість вам про всі деталі операції і відповість на будь-які питання
Повна фінансова безпека
Перекази в будь-якій валюті світу
Широка географія переказів
Сума для переказів без обмежень

Вигідні міжнародні перекази грошей через Money 24 у Черкасах

Відстань у сотні та тисячі кілометрів вже давно перестала бути перепоною для людей. Перебуваючи у різних країнах, можна співпрацювати чи підтримувати інші види фінансових взаємин. Все, що для цього потрібно – міжнародні грошові перекази (Україна).

У яких випадках їх слід замовляти? Як і де найкраще оформити транзакцію? Відповіді на всі ці питання ви отримаєте у компанії Money 24 у Черкасах.

Кому потрібно замовити міжнародний переказ у Черкасах

міжнародні грошові перекази по Україні в Черкасах

  1. Підприємцям. Без переказів в інші країни не обійтися, якщо представництва вашої компанії знаходяться у різних куточках планети. Також вони необхідні, щоб розплачуватися з постачальниками, якщо ви замовляєте великі партії товарів на продаж.
  2. Інвесторам. Якщо ви знайшли цікавий та прибутковий проєкт в іншій державі, за допомогою переказу можна легко вкласти туди гроші. Коли йдеться про велику суму, важливо довірити транзакцію надійному посереднику.
  3. Трудовим мігрантам. Ті, хто їде на заробітки за кордон, часто відправляють гроші родичам. У такому разі необхідні міжнародні перекази грошей в Україну.
  4. Приватним особам. В інших країнах можна купувати товари, які недоступні на українському ринку або мають менш вигідну вартість. Щоб розрахуватися із продавцем, варто скористатися переказом.

Оформлення переказів по світу – Money 24 Черкаси

Чимало жителів Черкас впевнені, що міжнародні перекази грошей в Україні організувати досить складно. Можливо, раніше так і було, але тепер все змінилося. Жодних пакетів документів, довгих черг або тяганини з відкриттям банківського рахунку. Все, що вам потрібно зробити – це звернутися за допомогою до відділення Money 24.

Щоб прискорити процес оформлення транзакції, перед відвіданням нашого пункту пропонуємо зайти на сайт та залишити онлайн-заявку. Один із наших менеджерів зв’яжеться з вами, щоб уточнити подробиці переказу та допомогти його виконати. Що потрібно зробити, щоб оформити переказ світом:

  • внести дані в анкету (інформацію про одержувача та відправника, валюту, місце призначення та суму транзакції);
  • передати касиру гроші та отримати номер переказу;
  • повідомити цей номер одержувачу – з його допомогою він звернеться до каси та забере гроші.

Замовити міжнародний грошовий переказ у Черкасах – Money 24

Ви вже переконалися, що оформляти міжнародні переклади в Україні є досить просто. Тепер варто спробувати це на власному досвіді та звернутися до компанії Money 24.

Ми пропонуємо великий вибір валют, гарантуємо безпеку та захист персональних даних.

Якщо у вас залишилися питання – звертайтесь за телефоном, і наші менеджери вас проконсультують.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7

Черкаси, Бульвар Шевченко, 268

Як дістатися

Від Макдональдса направо (виїхати на бульвар Шевченка). Справа Обмін валют Money 24/7

Тимчасовий режим роботи:
Пн-Сб 9:00 - 18:00,
Нд 9:00 - 17:00

ПОКАЗАТИ НА МАПІ