Курс обміну Євро / Гривня у Черкасах на сьогодні
Купівля
33.3300
Продаж
33.6700
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
33.3500
Продаж
33.6500
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1960 1.2030
GBP/USD 1.3650 1.3850
USD/RUB 74.8500 76.5600
EUR/RUB 89.3900 91.9400
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6100
Графік змін Курс обміну Євро / Гривня у Черкасах на сьогодні

Актуальний курс євро в Черкасах і вигідний обмін в компанії Money 24

Україна знаходиться поруч з країнами Євросоюзу і активно взаємодіє з ними, тому євро користується великою популярністю серед місцевих жителів. Коли настають нестабільні часи, багато українців обирають цю валюту для зберігання власних накопичень, тому дуже важливо відстежувати курс євро (Черкаси) та вибирати оптимальний час для обміну.

Грошова одиниця користується попитом і на міжнародному рівні. Багато держав вважають за краще зберігати валютні резерви саме в євро. Також близько 30% транзакцій між країнами відбуваються за участю EUR. Якщо вам цікаво дізнатися більше про особливості курсу євро і зробити вигідний обмін, звертайтеся в компанію Money 24 в Черкасах.
Курс євро Черкаси

Євро: історія створення нової валюти

Поява євро датується 1999 роком. Саме тоді була введена нова грошова одиниця, але тільки в безготівковому форматі. Через три роки почали випускати в обіг купюри і монети. Існує кілька причин, які посприяли зародженню нової валюти. По-перше, це гарантія стабільності валютного курсу для Єврозони. По-друге, це активна конкуренція з доларом на світовому рівні.

Які були наслідки введення євро? В цілому, позитивні. В Євросоюзі з’явилася єдина зона безмитної торгівлі товарами і послугами. Для інвесторів грошовий знак став чудовою альтернативою долару з мінімальним ризиком, тому значно збільшилися вклади капіталів в європейські країни.

 

Причини коливань курсу євро/гривня в Черкасах

Курс євро в Черкасах
На курс євро в Черкасах впливає:

 1. Торгівля на біржах. На FOREX часто торгують котируваннями за участю євро. Великі учасники ринку спекулюють, навмисно сприяючи збільшенню або зниженню курсу для власної вигоди.
 2. Рівень довіри інвесторів. В рамках міжнародних інвестицій використовується дві валюти – долар і євро. Якщо вкладники вирішують інвестувати в європейські країни, створюється підвищений попит на місцеві гроші. Відповідно, їх вартість збільшується.
 3. Політика. Євросоюз не має значущих конфліктів на міжнародній арені, чого не можна сказати про Україну. Курс EUR/UAH може змінюватися за рахунок нестабільного стану країни і внутрішніх змін (виборів нової влади, змін в законах та інших сферах життя).
 4. Економіка. На співвідношення європейської та української валюти впливають показники макроекономіки: рівень інфляції, ситуація на ринку праці, державний борг і бюджет, сальдо платіжного балансу, валовий внутрішній продукт.

Динаміка курсу євро в Черкасах

При аналізі котирування EUR/UAH протягом останніх п’яти років видно, що стрибків було багато. У 2015 році вартість інвалюти становила 26.11 гривень, після чого почала поступово збільшуватися. У лютому 2016 року ціна вже була на рівні 30 гривень. Потім був короткочасний спад до 27 гривень, а після цього – знову зростання. До січня 2017 року вартість євро досягла майже 35 гривень.

Потім ситуація почала налагоджуватися, і курс поступово знижувався. У грудні 2019 року досяг значення в 26.31 UAH – такого українці давно не бачили. Потім у всьому світі почалася нестабільна ситуація, тому і вартість інвалюти змінилася. У квітні вона склала 33.91 UAH, а в липні – 38.65 UAH. Такого високого курсу не було ніколи. Однак незабаром ситуація прийшла в норму. Сьогодні купити євро в Черкасах можна за 33.3 UAH.

Кому важливо стежити за курсом євро в Черкасах

 • Трейдерам. Щоб грамотно оцінювати свої можливості заробітку під час торгів на біржі, необхідно проводити технічний аналіз котирувань, а також враховувати новини з головних країн-членів ЄС (Німеччини, Франції, Італії).
 • Бізнесменам/інвесторам. Для вигідних міжнародних вкладень, співпраці з іноземними партнерами або постачальниками завжди потрібно купувати інвалюту. Коли ви регулярно відстежуєте скачки курсу, то можна вибрати найкращий момент для обміну.
 • Населенню. Як ми вже згадували, в нестабільні часи українці хочуть убезпечити власні заощадження. Для цього дуже часто вибирають євро, так як валюта вже протягом багатьох років демонструє себе як сильна й надійна.
 • Мандрівникам/мігрантам. Якщо ви збираєтеся відвідати одну з країн Європи або переїхати туди, бажано заздалегідь взяти з собою запас євро. Це допоможе уникнути неприємних і непередбачуваних ситуацій по прибуттю.

Money 24 – обмін євро за кращим курсом в Черкасах

Порівнюючи в банках і обмінниках актуальний курс валют в Черкасах, обміняти євро найкраще в відділенні Money 24. На те є кілька причин. По-перше, ви можете зафіксувати курс онлайн перед обміном і не залежати від стрибків. По-друге, ми гарантуємо безпеку і надаємо особистий супровід після конвертації великих сум.

Також ми:

 1. Оформляємо внутрішні й зовнішні грошові перекази;
 2. Міняємо зношені купюри;
 3. Надаємо дані з аналітики та динаміки котирувань для прогнозування.

Завантажуйте мобільний додаток Money 24, щоб завжди залишатися в курсі останніх новин. А з будь-якими фінансовими послугами ми завжди раді допомогти.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7