Курс обміну Євро / Долар США у Черкасах на сьогодні
Купівля
1.1960
Продаж
1.2030
Створити заявку
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1960 1.2030
GBP/USD 1.3650 1.3850
USD/RUB 74.8500 76.5600
EUR/RUB 89.3900 91.9400
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6100
Графік змін Курс обміну Євро / Долар США у Черкасах на сьогодні

Money 24 – вигідний курс євро до долара й обмін в Черкасах

Американський долар і євро – це дві найпопулярніші і відомі валюти на світовому ринку. Не дивно, що курс євро до долара цікавить багатьох. Він відрізняється високою стабільністю незважаючи на те, що кожен день відбуваються незначні зміни. Дані грошові одиниці використовують багато країн, щоб зберігати золотовалютні резерви. Населення користується ними для формування особистих накопичень і депозитів в банках. Компанії за допомогою них укладають міжнародні угоди.

курс євро до долара

Є кілька категорій людей, яким важливо відстежувати курс долара до євро:

 • Бізнесмени міжнародного рівня;
 • Зарубіжні інвестори;
 • Біржові гравці;
 • Мандрівники і мігранти.

Отримати актуальну інформацію та дізнатися все про особливості валютної пари EUR/USD ви зможете за допомогою компанії Money 24 в Черкасах. Також ми гарантуємо вигідні умови обміну.

Як встановлюється курс долара до євро в Черкасах

У світовій економічній системі всі грошові знаки взаємопов’язані між собою певним чином. Наприклад, котирування долар до євро залежить від курсу японської валюти. У ті періоди, коли цінність ієни знижується, вартість USD і EUR збільшується. У них зворотно пропорційна залежність.

курс долара до євро

Також курс долара США до євро перебуває під впливом фінансових державних установ. Федеральна Резервна Система і Європейський Центральний банк проводять монетарну політику, спрямовану на стабілізацію вартості валют. Вони повинні захищати місцеві грошові знаки від різких коливань. Для цього використовуються різні інструменти, наприклад:

 • Підвищення або зниження процентних ставок;
 • Участь у відкритих міжбанківських торгах;
 • Контроль грошової маси в обороті;
 • Введення обмежень по валютним операціям для населення;
 • Регулювання експортно-імпортних угод.

Ще один фактор, що впливає на курс євро до долара в Україні – це стан економіки. Тут потрібно звертати увагу на показники Євросоюзу (його найбільших членів) і США в цілому. Найбільш важливими індикаторами вважаються індекс споживчих цін, рівень безробіття, валовий внутрішній продукт. Для поглибленого аналізу варто додатково розглянути обсяг зовнішнього боргу, сальдо торгівельного балансу, діяльність на ринку нерухомості в Америці й активність транснаціональних корпорацій.

Курс євро до долара: особливості та поради по трейдингу

Крос курс євро до долара і його популярність на міжнародному валютному ринку постійно зростає. Це пов’язано з трьома основними причинами:

 1. Динаміку даного співвідношення передбачати нескладно, за рахунок чого трейдери не бояться спекулювати їм;
 2. За допомогою євро і долара укладається більшість контрактів на міжнародному рівні. Попит на них завжди високий;
 3. Завдяки високій ліквідності валют населення схильне довіряти їм більше, ніж будь-яким іншим.

На думку фінансових експертів, сильні скачки котирування EUR/USD відбуваються між Тихоокеанською і Європейською сесією. Також, аналізуючи співвідношення євро до долара, курс показує різкі коливання на середині Американських торгів. Два рази на день валютна пара змінює свій рух на графіку. Якщо ввечері курс збільшується, то до ранку він починає падати, і навпаки.

Інструменти технічного аналізу допоможуть вам складати якісні прогнози, за якими можна вибрати оптимальний час для продажу або покупки котирування. Математичні розрахунки допомагають передбачити скачки з високою точністю. Спекуляції з парою EUR/USD передбачають низький рівень ризику, так як різких коливань не трапляється. Щоб виявити моменти для отримання максимальної вигоди, користуйтеся фундаментальним аналізом і стежте за важливими економічними новинами.

Де обміняти євро до долара за вигідним курсом в Черкасах

крос курс євро до долара

Дізнатися, який курс долара до євро сьогодні в Черкасах, ви можете в будь-який момент на сайті Money 24 або через наш мобільний додаток. Також, звертаючись до нас, ви можете:

 • Оформити онлайн-заявку на обмін, щоб зафіксувати ціну валют;
 • Прорахувати курс долара до євро на калькуляторі;
 • Відстежити зміни в динаміці котирування EUR/USD.

Додатково ми допомагаємо з організацією грошових переказів, міняємо старі купюри та електронні валюти. Ми завжди раді співпрацювати як з оптовими, так і з роздрібними клієнтами.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7