Money 24 – оптовий обмін валют за вигідним курсом в Черкасах

29 September 2020

Оптовий обмін валюти – затребувана послуга серед жителів Черкас, якою користуються для особистих цілей і для бізнесу регулярно. Важливо знайти безпечний обмінник, адже ми говоримо про великі суми, тому ризикувати не хочеться. Чорний ринок – не саме вдале рішення, незважаючи на привабливий курс, адже там легко можуть обдурити.

Щоб не переживати про збереження своїх грошей і уникнути отримання підроблених банкнот, радимо користуватися послугами компанії Money 24. Ми пропонуємо кращі оптові курси валют в Черкасах. Давайте докладніше ознайомимося з перевагами і особливостями обміну, щоб ви прийняли вірне рішення.

Обмін валют оптом і його особливості

Щоб конвертувати валюту оптом, вам потрібно лише прийти в обмінний пункт компанії Money 24 у Черкасах в будь-який зручний час. Вся процедура займає близько п’яти хвилин: ми завжди намагаємося заощадити ваш час.

Якщо хочеться отримати максимальну вигоду, рекомендуємо перед відвідуванням відділення заглянути на наш сайт. Там є функція – створити онлайн-заявку на обмін. Ви просто заповнюєте дані, вказуєте інвалюту і суму обміну. А ми фіксуємо актуальний курс на 30 хвилин і заздалегідь готуємо гроші, щоб ви прийшли і відразу їх забрали.
обмін валюти оптом черкаси

Одна з причин, чому люди звертаються до нас за оптовими обміном – це різноманітність іноземних грошових одиниць. Крім євро і долара, ми працюємо з:

  • китайським юанем;
  • гонконгських доларом;
  • австралійським доларом;
  • канадським доларом;
  • російським рублем;
  • фунтом стерлінгів і багатьма іншими валютами.

Практично жоден інший обмінний пункт не здатний запропонувати такого великого розмаїття, як це робить компанія Money 24.

Для яких цілей потрібен оптовий обмін у Черкасах

оптовий обмін валюти черкасиЯк ми вже згадували, обмін валюти оптом буває персональним і підприємницьким. Якщо розглядати особисті цілі, люди найчастіше конвертують великі суми, коли збираються поїхати закордон в подорож або тимчасово змінюють місце проживання. Також багато українців схильні не довіряти гривні, адже наша валюта нестійка, її курс часто змінюється. Це стимулює конвертувати заощадження в більш надійні грошові знаки.

Якщо говорити про бізнес-цілях, тут є кілька варіантів. По-перше, оптовим обміном користуються біржові трейдери. В процесі торгів вони заробляють на купівлі і продажу котирувань, а потім бажають витратити гроші, для чого їм потрібно купити національну грошову одиницю. По-друге, це компанії, які співпрацюють із зарубіжними партнерами, інвесторами або постачальниками товарів і послуг.

Переваги оптового обміну від Money 24 у Черкасах

Якщо ви шукайте привабливий курс валют на оптовий обмін, користуйтеся послугами компанії Money 24. Ми:

  1. Дбаємо про вашу безпеку і пропонуємо супроводити вас до найближчої локації або авто;
  2. Робимо обмін по зафіксованим курсом в електронній заявці;
  3. Перевіряємо всі купюри на справжність;
  4. Пропонуємо програму лояльності постійним клієнтам.

З нами приємно і вигідно співпрацювати, адже крім оптового обміну ми займаємося і іншими фінансовими послугами. Компанія Money 24 у Черкасах завжди рада вас бачити.

Схожі публікації
Заміна старих купюр в компанії Money 24 в Черкасах
Заміна старих купюр в компанії Money 24 в Черкасах
7 October 2020

Щодня сотні людей стикаються з тим, що в магазинах, громадському транспорті та інших місцях до них в руки потрапляють зношені купюри. Не намагайтеся ...