Заміна старих купюр в компанії Money 24 в Черкасах

7 October 2020

Щодня сотні людей стикаються з тим, що в магазинах, громадському транспорті та інших місцях до них в руки потрапляють зношені купюри. Не намагайтеся позбутися від них, передавши іншому. Краще зверніться в компанію Money 24, де можна зробити обмін старих купюр. Це потрібно для того, щоб вивести з обороту непридатні гроші і залишити лише нові екземпляри. Детальніше про те, як це зробити, ми зараз розповімо.

о таке стара купюра і як її розпізнати

Зазвичай люди усвідомлюють, що у них в руках опинилася зношена банкнота, коли ніхто і ніде не хоче приймати її як засіб платежу. Старої купюрою вважається та, яка:заміна старих купюр укр

  • залита плямами від фарби, чорнил, хімікатів;
  • була надірвана або розірвана навпіл, а потім склеєна за допомогою скотча;
  • проколота або з дірочками;
  • забруднена зайвими написами, печатками, малюнками, яких бути не повинно.

Також дуже важливим критерієм для здачі банкноти вважається відсутність, розбіжність або неповна можливість перегляду серійних номерів. Якщо ви провели огляд самостійно і побачили один або кілька вищеназваних ознак, приходьте в відділення Money 24 за обміном. Це займає зовсім небагато часу.

Процес заміни зношених купюр в Money 24 Черкаси

Все, що вам потрібно – це прийти в наш філіал в місті Черкаси в зручний час і принести з собою сумнівний екземпляр. Наші співробітники проведуть огляд і перевірку.

Якщо у купюри пошкодження несерйозні (більше 55% площі збережено, видно серійні номери, і вони збігаються, немає слідів горіння і хімії), то в касі вам відразу ж поміняють даний екземпляр на новий.

У більш складних ситуаціях, коли до вас в руки потрапила банкнота, яка змінила колір, розірвана, зі стертими серійними номерами, обгоріла або з плямами невідомого походження, потрібна професійна експертиза. Ми приймаємо такі екземпляри і відправляємо їх фахівцям, а потім повідомляємо вам про рішення.

Причини обміняти старі банкноти в Черкасах в Money 24

Ми займаємося заміною старих купюр вже протягом декількох років і знаємо про всі тонкощі цього процесу. Ми гарантуємо нашим клієнтам:

 заміна зношених банкнот укр

  1. Якісне обслуговування;
  2. Безпеку і перевірку банкнот на справжність;
  3. Мінімальну комісію при обміні.

Компанія Money 24 працює з більш ніж 15 світовими грошовими знаками. Крім того, що ви можете здати старі купюри, ми пропонуємо обміняти іноземну валюту і криптовалюту, оформити грошовий переказ в інше місто України або в іншу країну. Наші постійні клієнти отримують приємні знижки

Схожі публікації
Money 24 – оптовий обмін валют за вигідним курсом в Черкасах
Money 24 – оптовий обмін валют за вигідним курсом в Черкасах
29 September 2020

Оптовий обмін валюти - затребувана послуга серед жителів Черкас, якою користуються для особистих цілей і для бізнесу регулярно. Важливо знайти ...