Курс обміну Злотий / Гривня у Черкасах на сьогодні
Купівля
7.1800
Продаж
7.3800
Обміняти
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1960 1.2030
GBP/USD 1.3650 1.3850
USD/RUB 74.8500 76.5600
EUR/RUB 89.3900 91.9400
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6100
Графік змін Курс обміну Злотий / Гривня у Черкасах на сьогодні

Money 24 – обмін польських злотих за вигідним курсом в Черкасах

Польща вступила в Євросоюз в 2004 році. Незважаючи на те, що пройшло вже 16 років, в державі досі не прийняли євро як офіційну валюту. Нею досі залишається польський злотий, яким можна розплачуватися в усіх магазинах і закладах. Між Польщею і Україною встановлені дружні взаємини, тому наші місцеві жителі часто їздять туди відпочивати і працювати, співпрацюють з польськими підприємствами і постачальниками. Якщо вам цікаво дізнатися більше про курс злотого (Черкаси), а також купити або продати валюту на привабливих умовах, звертайтеся до відділення Money 24.

Фактори, що впливають на курс гривні до злотого в Черкасах

Одна з найважливіших причин появи стрибків курсу злотого до гривні в Черкасах – це зміна показників макроекономіки в обох країнах. Для аналізу важливо враховувати динаміку валового внутрішнього продукту (обсяги виробництва), співвідношення зайнятих і безробітних громадян, рівень інфляції, сальдо торгового балансу, дефіцит/профіцит місцевого бюджету і зовнішні зобов’язання по боргах.

Також на курс злотий-гривня в Черкасах впливає:

Купити злоті в Черкасах

  1. Галузь торгівлі в Польщі. Дві третини польського бюджету – це доходи від продажу товарів і послуг. Тому при збільшенні обсягів продажів та експортних поставок національна грошова одиниця зміцнюється.
  2. Трейдинг на біржах. На міжнародному валютному ринку злотий відносять до розряду екзотичних валют. Проте, він бере активну участь в торгах. Коли великі гравці працюють з даними грошовим знаком, спекулюючи для особистої вигоди, курс може короткочасно змінитися.
  3. Ринок фінансів в Польщі. Ця сфера зараз активно розвивається. Залежно від кількості кредитів та інших зобов’язань за позиками, які видаються населенню, змінюється і курс злотого до гривні (Черкаси).
  4. Переміщення грошових коштів. Так як Польща і Україна – це країни-сусіди, цілком логічно, що багато українців їдуть туди на заробітки. Чим активніше відбувається цей рух людей, тим швидше переміщається грошова маса. Наприклад, коли українець заробив там грошей і повернувся назад в Україну, він привіз з собою інвалюту. Він обміняє її тут на місцеві гроші, щоб витратити їх. Таким чином, курс PLN на нашому внутрішньому ринку стає більш привабливим, тому що збільшується пропозиція.

Ще на курс злотих в Черкасах здатна вплинути грошово-кредитна політика, яку проводять Центральні банки. Вони прагнуть до сталого економічного зростання, але для цього потрібно підтримувати стабільність валютного курсу. Якщо передбачаються скачки, ЦБ проводить інтервенції (торгує на відкритому ринку), змінює облікову ставку, вводить обмеження за операціями з інвалютою, контролює міжнародні транзакції.
Курс валют злотий Черкаси

Польський злотий: особливості та торгівля на біржах

На сьогоднішній день економіка Польщі – одна їх найбільш стабільних. До того ж, вона активно розвивається. Стабільний курс злотого в Черкасах підтримується за допомогою низької ставки рефінансування в банківських установах, за рахунок якої кредити для підприємців стають доступнішими. Також надійність валюти підкріплена балансом експортно-імпортних операцій і невеликим зовнішнім боргом.

Польська валюта відноситься до вільно конвертованих. Це означає, що її ціна встановлюється під час торгів, орієнтуючись на баланс між попитом і пропозицією. Купівля та продаж злотих – це звичайна операція на FOREX. Там найчастіше грошовий знак бере участь в котируваннях з євро й американським доларом. Експерти по трейдингу вважають, що максимальний прибуток можна отримати, торгуючи на короткострокову перспективу. Щоб грамотно передбачати майбутні скачки, потрібно поєднувати інструменти фундаментального і технічного аналізу.

Динаміка курсу злотого в Черкасах

За останні п’ять років курс PLN/UAH змінювався досить часто, хоч і незначно. У 2015 році вартість інвалюти була досить високою – 9.30 гривень. Потім вона різко опустилася до 6.60 гривень і трималася приблизно на одному рівні, то піднімаючись до 7 гривень, то знижуючись. Так тривало до серпня 2017 року, коли курс почав поступово зростати. Він досяг свого піку в січні – 8.29 UAH.

Потім почалося плавне і поступове зменшення ціни польської валюти. До грудня 2019 року вона досягла свого мінімуму – 6.12 UAH. В останні місяці спостерігається невелике зростання. Курс злотого в Черкасах на сьогодні складає 7.4 UAH.

Вигідний обмін PLN/UAH – Money 24 Черкаси

Якщо ви хочете вигідно продати або купити злоті в Черкасах , звертайтеся до послуг компанії Money 24. Ми пропонуємо:

  • конвертувати гроші оптом і в роздріб;
  • фіксувати курс в режимі онлайн, не побоюючись стрибків перед обміном;
  • відслідковувати динаміку PLN/UAH та прогнозувати подальші коливання.

Нашим клієнтам гарантована безпека, швидке обслуговування і приємні знижки при постійній співпраці. Крім вигідного обміну злотих в Черкасах, ми працюємо з електронними валютами, оформляємо внутрішні і зовнішні грошові перекази, міняємо зношені купюри. Звертайтеся до нас за будь-якими фінансовими послугами.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7