Курс обмена Долар США / Гривня у Черкасах на сьогодні
Купівля
27.8400
Продаж
27.9600
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Купівля
27.8600
Продаж
27.9400
Обміняти
можливе обмеження по сумі операції
Крос-курси валютКупівляПродаж
EUR/USD 1.1980 1.2040
GBP/USD 1.3650 1.3850
USD/RUB 74.8500 76.4900
EUR/RUB 89.0500 91.7200
USD/PLN 3.7700 3.8600
EUR/PLN 4.5200 4.6100
Графік змін Курс обмена Долар США / Гривня у Черкасах на сьогодні

Money 24 – обмін доларів в Черкасах за найвигіднішим курсом

Якщо оцінювати популярність грошових одиниць на світовому рівні, американський долар тут значиться лідером вже на протязі багатьох років. Даною валютою можна розплатитися практично у всіх державах або, як мінімум, обміняти її на місцеві гроші. За допомогою USD проводять дві третини міжнародних транзакцій. Якщо вам хочеться дізнатися більше про особливості курсу долара в Черкасах і його динаміку, а також здійснити обмін на вигідних умовах, компанія Money 24 завжди до ваших послуг.

Курс долара до гривні в Черкасах: причини стрибків

Курс долара Черкаси
У кожній державі є орган, на який покладено обов’язки розробки і ведення грошово-кредитної політики. У Сполучених Штатах цим займається Федеральна Резервна Система. Завдяки своїм діям вона здатна вплинути на вартість USD. Які завдання входять в обов’язки ФРС?

 • поліпшення якості життя населення;
 • підтримка стабільного валютного курсу;
 • підвищення купівельної спроможності;
 • безперервний економічний підйом.

Для реалізації монетарної політики можуть використовуватися різноманітні інструменти. У їх числі контроль балансу операцій з експорту та імпорту, зміна резервних вимог, зміна процентних ставок й інші.

Також в Черкасах курс долара до гривні залежить від економічної ситуації. Для аналізу котирування потрібно враховувати показники макроекономіки і в Україні, і в США. До них відноситься: рівень безробіття, ВВП, індекс споживчих цін, індекс ділової активності, місцевий бюджет (профіцит/дефіцит), зовнішні боргові зобов’язання.

Є ще три важливі чинники, що впливають на курс долара в обмінниках Черкас:

 1. Міжнародна грошова допомога. Ціна долара в Україні може змінюватися в залежності від наявності та обсягів підтримки нашої країни з боку Світового банку, Міжнародного Валютного Фонду та країн Євросоюзу.
 2. Ринок сировинних товарів. Сполучені Штати ніяк не можуть обійтися без імпорту золота й нафти. Це дві найважливіші категорії товарів, які ввозять в країну. Тому, якщо на міжнародному ринку ціна такої сировини піднімається, американський долар девальвується.
 3. Торговий баланс. Різниця між обсягом експорту та імпорту – це сальдо торгового балансу. Для будь-якої держави добре, коли сальдо позитивне. Це означає, що імпортується менша кількість товарів і послуг. Відповідно, на внутрішньому ринку не виникає дефіциту іноземної валюти, тому і вартість для місцевих жителів не збільшується.

Курс долара на сьогодні Черкаси

Динаміка курсу долара в Черкасах

Якщо в останні п’ять років вам потрібно було купити або продати долари в Черкасах, ви напевно помічали, що вартість інвалюти змінювалася дуже часто. З початку 2015 року, коли ціна становила 23.7 гривень, протягом наступних декількох місяців вона зросла до 27.2 гривень. Потім стався невеликий короткочасний спад, потім – знову зростання до 28.2 гривень. У наступні роки все тривало по тій же схемі, так як в співвідношенні USD/UAH присутній фактор сезонності: взимку курс зазвичай вище, ніж влітку.

Найнесподіваніші повороти почали відбуватися навесні 2020 року. З 24 гривень вартість долара різко зросла до 32 гривень. Потім так само різко впала до 27 UAH, а потім ще раз збільшилася до 35 UAH. Це стало шоком для всіх, так як ніхто не очікував настільки високого курсу. На щастя, ситуація незабаром стабілізувалася. Курс долара на сьогодні в Черкасах становить 28.35 UAH.

Особливості валюти США

Продаж і купівля доларів в Черкасах – настільки ж буденна операція, як і на міжнародному ринку валют. На FOREX, як і в звичайному житті, американська грошова одиниця залишається лідером за обсягом угод. Виділяють кілька особливостей трейдингу за участю USD:

 • Валюта відрізняється низькою волатильністю, тому ризики невеликі;
 • Торгувати можуть як початківці, так і професійні трейдери;
 • Можна спекулювати на короткострокову та довгострокову перспективу;
 • Краще починати торги в період Американської сесії.

На біржі можна вибирати самі різні котирування за участю долара. Він може складатися в парі з затребуваними валютами, наприклад, британським фунтом, японською ієною або євро. Не менш популярними вважаються екзотичні співвідношення, такі як долар-рубль або долар-злотий.

Money 24 – вигідно купити/продати USD в Черкасах

Хочете вигідно продати чи купити долар? Компанія Money 24 завжди рада вам допомогти. ми:

 1. Пропонуємо зафіксувати курс долара (Черкаси) за допомогою електронної заявки на 30 хвилин;
 2. Міняємо гроші оптом і в роздріб;
 3. Перевіряємо достовірність усіх банкнот;
 4. Гарантуємо безпеку.

Також ви можете скористатися додатковими послугами: оформити фінансовий переказ по Україні та всьому світу, обміняти старі купюри, продати і купити електронні валюти. Для постійних клієнтів у нас діють пільгові умови співпраці.

Послуги від Money 24/7

Ми надаємо найширший перелік послуг на ринку валют і дорогоцінних металів в Черкасах і області. Якщо у вас залишилися питання, ми з радістю допоможемо!

Грошові Перекази по Україні
Скористатися
Міжнародні Перекази
Дивитися
Обмін електронних валют
Перейти
Найближче відділення Money 24/7